Restaurace Lavende - Recenze Restaurace


Je to sice nějakou dobu zpět, ale dostali jsme chuť na hamburger. Jelikož je sice mají v každé druhé restauraci, ale jen málo kde bezlepkové, tak jsme museli chvíli hledat. Nakonec jsme ho našli v restauraci jménem Lavande.

Na webových stránkách v sekci „O nás“ má restaurace Lavande přímo napsáno toto:
„Restaurace Lavande – harmonie zdraví a chuti pro labužníky, celiaky i vegetariány“

Toto můžeme potvrdit. Hned při vchodu Vás vítá prodejní pult, na kterém si můžete objednat/koupit jimi pečený bezlepkový chléb.

Lokace a Dostupnost:

Adresa restaurace je: Lidická 2, 150 00 Praha 5, Anděl, Smíchov
Restaurace se nachází v oblasti Janáčkova Nábřeží na břehu Vltavy přímo u Palackého mostu. Pokud si tedy dobře sednete, tak máte krásný výhled na Vltavu a velkou část nyní (v létě) velmi populární Náplavky.
Restaurace je tedy velmi dobře dostupná pomocí MHD. Metrem to máte s krásnou procházkou přes most Palackého s výhledem na Pražský hrad. Tramvají jen pár kroků od zastávky. Autem bychom návštěvu příliš nedoporučovali. Restaurace se sice nenachází v modré zóně, ale jako je tradicí je těžké v Praze nejít v takovém místě parkovací místo.

Prostředí:

Interiér je v moderním designu s několika netradičními prvky příjemně ladícími s celkovým prostředím a atmosférou restaurace. Design je čistý a dalo by se říci, že ve Farmářském stylu navozujícím pocit jako by jste byli na farmářských trzích, kde mají vše čerstvé a zdravé.


Personál:

Velmi příjemný, vstřícný, milý a aktivní. Za to u nás mají 10 z 10

Cenová relace:

Tuto restauraci bychom zařadili spíše do třídy střední vyšší. Ceny jsou trochu vyšší, avšak na lokaci a fakt, že pokrmy jsou bezlepkové je tato cena spíše průměrná. Dva lidé tu jsou schopni najíst se za 600,- CZK. Platit můžete stravenkami a dokonce i kartou. Což zatím ještě není ve všech restauracích běžné


Pokrm:

Jak jsme již na začátku článku zmínili chtěli jsme Burger. Tomu nebylo co vyčíst. Servírovaný byl v bezlepkové sezamové bulce s rajčaty, salátem, domácími hranolkami a tatarkou. Maso bylo správně propečené a šťavnaté. Hranolky byly chutné, nepřesmažené a nekapal z nich olej. Osolené byly akorát a domácí tatarka byla výborná.

Celkové hodnocení:

Restauraci se nám podařilo nalézt díky webu zomato.cz a jejich možnosti vyhledávání bezlepkových restaurací. Celkově na nás tato restaurace udělala velmi dobrý dojem a zcela jistě jí opět někdy navštívíme. 
Pokud by Vás tato restaurace zaujala, tak více o ní naleznete na jejich webových stránkách:
http://restaurantlavande.cz/

Za nás tato restaurace dostává 9 z 10
★★★★★★★★★☆

Žádné komentáře:

Okomentovat